Poniżej przedstawiamy Państwu nasze realizacje samochodów gastronomicznych. Jako producent aut gastronomicznych doskonale wiemy jak ważny jest ich wygląd oraz funkcjonalność. Dlatego najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie jego oczekiwań i obaw do końcowego projektu. Z każdym kolejnym projektem auta gastronomicznego dążymy do optymalnego wykorzystania przestrzeni oraz oddania indywidualnego projektu danej realizacji.

Auta gastronomiczne od Bannert

Bannert produkuje auta gastronomiczne przeznaczone do wielu form działalności gastronomicznej. Niezależnie czy poszukujesz samochodu gastronomicznego do serwowania wędzonych ryb, soczystych hamburgerów czy lodów, korzystając z naszej oferty masz gwarancje najwyższej jakości końcowej konstrukcji oraz atrakcyjnych cen.

Nie tylko specyfika danej branży ma wpływ na końcowy projekt, ale również indywidualne życzenia klienta. Przy tworzeniu samochodów gastronomicznych na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, a zaraz za nim jest wspomniana ergonomia stanowisk pracy oraz oryginalny wygląd z daleka przyciągający uwagę potencjalnych klientów.

Auta gastronomiczne są idealnym pomysłem dla osób rozpoczynających działalność w biznesie gastronomicznym. Brak przywiązania do jednego miejsca pozwala, odkryć najlepszej lokalizacji albo zmieniać je zależnie od aktualnej godziny, tak aby móc obsłużyć jak największe skupiska ludzi. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami a w razie zainteresowania ofertą kontaktu telefonicznego bądź mailowego.